Seznam Míst

Dnem 29. srpna 1993 se stal Kostel Svatého Šimona A Judy je využíván i pro doprovodné akce, výstavy, audio a video nahrávání, rozhlasové a televizní přenosy.
Vzdělávací centrum
Beauty Coworking - vzdělávací centrum. V našem coworkingovém prostoru můžete uspořádat akci jakéhokoli rozsahu: natáčení, prezentace, školení master class ....
Divadlo Broadway - možnost hostování Vašeho divadelního, tanečního či hudebního souboru v samém centru Prahy, uspořádání módních přehlídek, konferencí ...
Pervni Patro
Prvni Patro je nový hudební klub a kulturní prostor, umístěný v samém srdci města Brna v bývalém sále Dominik. Místo prošlo kompletní rekonstrukcí.
Le Palais Art Hotel
Le Palais Art Hotel Prague nabízí vynikající prostory pro akce jakékoli úrovně: obchodní jednání, konference, workshopy nebo firemní večírky.
MFC Dlabačov
Multifunkční centrum MFC Dlabačov v Praze. V kinosále je vám k dispozici 377 míst v divadelním uspořádání, dalších 80 míst k sezení nabízí malá scéna s kavárnou
Futurum Music Bar
Music bar Futurum se nachází v areálu smíchovského pivovaru. Ve Futuru si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu.
Obecni Dum
Nejrozsáhlejším prostorem Obecního domu je centrální Smetanova síň, přístupná z foyer v prvním patře.
Divadlo na Vinohradech
Divadlo na Vinohradech je souborové repertoárové činoherní divadlo a reprezentativní scéna hlavního města Prahy.
Kongresove centrum
Disponujeme reprezentativními prostory s více jak 70 sály s kapacitou od 20 do 2 766 míst, které dokážou uspokojit jakoukoliv poptávku.
Retro Music Hall
Retro Music Hall je klub s více než 10 letou historii, kde se odehrálo nespočet úžasných akcí
Chvalska Stodola
Chvalská stodola - místo v Horních Počernicích! Nový prostor ke sdílení, potkávání se, spolutvorbu. Místo, kde vznikají nové komunitní tradice.

Seznam Míst. Seznam míst konání akce podle vámi zvolených parametrů vyhledávání (například: místo, kategorie …)

Latest Posts
Categories
  • Žádné rubriky