Seznam Kalendář

Připravované Akce
Seznam nadcházejících akcí v kalendáři
ZMĚNA TERMÍNU
Koren lubvi
3. 10. 2023
Комедийный спектакль, драмедия Корень любви (Koren lubvi) с Ольгой Васильевой и Дмитрием Назаровым в главных ролях состоится в Праге в Divadlo Broadway.
790
antytila
24. 10. 2023
Antytila Live Concert v Praze. Jedna z nejslavnějších ukrajinských pop-rockových kapel Antytila ​​​​ poprvé vystoupí na sérii koncertů v Evropě.
1150
Metallica tribute
Metallica Tribute v Praze. Koncert se bude konat v Divadle Hibernia. Unikátní celosvětově úspěšný classic-rock-crossover projekt se vrací do České republiky.
1090
Anton Batagov
Skladatel a klavírista Anton Batagov vystoupí v Praze v Kostele Svatého Šimona A Judy. Jeho naplnění přesahuje hmotný svět. (časopis Crescendo, Německo).
280
The Machines performs Pink Floyd
The Machines performs Pink Floyd rozezní Prahu za pomoci českých hudebníků. Přestože se legendární kapela Pink Floyd dávno rozpadla, její písně jsou nesmrtelné.
1090
Закрывай потребности лучше конкурентов!
12. 1. 2024
Семинар для работников бьюти-сферы: "Закрывай потребности лучше конкурентов!" От таких мастеров не уходят клиенты. Таким мастером хочет стать каждый. Инна Штоль
1200

Seznam Kalendář. Výsledky vyhledávání pro vybrané datum mohou být prezentovány jako stránka kalendáře nebo seznam událostí.

Latest Posts
Categories
  • Žádné rubriky