Kongresové centrum

Kongresove centrum

Kongresové centrum

Kongresové centrum – Ideální prostory pro pořádání nejrůznějších akcí. Dokážeme zajistit malé akce typu semináře, workshopy, tiskové konference, firemní prezentace apod., stejně tak dobře jako mezinárodní kongres, konferenci či zasedání nejrůznějšího charakteru.

Disponujeme reprezentativními prostory s více jak 70 sály a salonky s kapacitou od 20 do 2 766 míst, které dokážou uspokojit jakoukoliv poptávku.

Prostory lze variabilně uspořádat dle požadavku klienta tak, aby maximálně vyhovovaly jeho potřebám a zaměření akce.

Můžeme také nabídnout vlastní novou audiovizuální techniku (projekce, zvuk, osvětlení a tlumočení), která je přizpůsobena jednotlivým prostorům v budově.

Spolupracujeme se společností Zátiší Catering Group, jejímž prostřednictvím zajišťujeme catering v podobě kvalitní české i mezinárodní kuchyně s důrazem na lokální suroviny a udržitelnost.

Dostupné parkování v bezprostřední blízkosti budovy. Vedle KCP je také stanice metra Vyšehrad.

Kongresový sál

Největší sál o kapacitě 2766 míst. Sál je vhodný pro pořádání kongresů, koncertů, divadelních a filmových představení, hudebních a dramatických programů. Vstup do sálu je z 1., 2. a 4. patra.

Venue Details
Photos
Venue Details
Venue Map
Latest Posts
Categories
  • Žádné rubriky
Events of the Venue
You might also love these events.
LADY CARNEVAL
19. 1. 2024
20:00
Ladislav Bubnar a orchestr Felixe Slovachka ml, hvězdní hosté a nejlepší hity božského Kaie v novém provedení. To jsou největší hity LADY CARNEVAL Divine Kaya's
1090
The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones
12. 1. 2024
20:00
The Best Epic Film Music & Music of Game of Thrones a Český symfonický orchestr je zpět! Divákům v Kongresovém centru se představí draci a starověcí válečníci.
1090