Lucerna
Lucerna - multifunkční zábavní areál. Jádrem komplexu je Velký sál Lucerny, jehož rozměry činí rozměry 54 metrů na délku, 25,5 metrů na šířku a 9 metrů na výšku
Maurizio Schweitzer je italský herec, který pečlivě obnovuje image Celentano pro ty, kteří Celentano zbožňují, a vzdává hold jeho talentu při každém představení
990
11. 10. 2024
20:00
Peter Bence - PIANOSPHERE Tour. Proslulý světový klavírní virtuos, skladatel a hudební producent Peter Bence se chystá okouzlit Prahu svým mimořádným talentem .
O2 universum
O2 universum je nové moderní multifunkční kongresové a kulturní centrum v Praze. Komplex slouží jako moderní centrum pro pořádání mezinárodních akcí ....
O2 arena
O2 arena patří k nejmodernějším stánkům v Evropě s kapacitou až 20 tisíc míst, je každoročně dějištěm desítek atraktivních sportovních a kulturních událostí.
11. 11. 2023
10:00
Конференция Масштабных Женщин 2.0 РЕВОЛЮЦИЯ. Конференция поднимает важные вопросы, которые касаются глобальной темы - женщины в бизнесе.
Евгения Гориславец (Чехия). Маркетолог с 15+ летним опытом. Коуч. Предприниматель. Преподаватель в Школе Бизнеса. Основатель сообщества Масштабные Женщины.
Эльвира Гинкул (Германия). Дипломированный педагог. Психолог. Системный Коуч. Трансформационный Коуч. Ченнелер с Высоковибрационными Цивилизациями.
Марина Козлова (Чехия) Организатор и ведущая игр по этикету Работала в Верховной Раде, консультировала политиков и бизнесменов Окончила Академию при Президенте.
Виолетта Чеснокова. Бренд-стратег. Изучала бизнес в Англии. Управляла Шторным Центром «Colibri». Экс-владелец студии Английского языка. Владелец бара ....
Latest Posts
Categories
  • Žádné rubriky