Jason Derulo NU KING TOUR

Jason Derulo

Jason Derulo je pokrokový, žánrově vyhraněný a nesmírně kreativní, a tak se zařadil mezi nejdynamičtější osobnosti světového popu. Jason Derulo vystoupí v O2 areně.

Od doby, kdy prorazil se svým singlem „Whatcha Say“, který získal 5x platinový certifikát RIAA, prodal tento oceňovaný zpěvák a skladatel, jehož čisté jmění přesahuje 100 milionů dolarů, více než 250 milionů singlů po celém světě a dosáhl 15 platinových singlů včetně „Wiggle“, „Talk Dirty“, „Want to Want Me“, „Trumpets“, „It Girl“, „In My Head“, „Ridin‘ Solo“, „Don’t Wanna Go Home“, „Marry Me“, “ The Other Side“, „Get Ugly“, „Swalla“, „Savage Love“ a „Take You Dancing“.

“ Od začátku své sólové nahrávací kariéry v roce 2009 získal více než 18,2 miliardy streamů po celém světě a na sociálních sítích si vybudoval nezastavitelný počet více než 117 milionů sledujících na všech platformách. Nyní Derulo pracuje na svém očekávaném pátém albu – a zároveň plnohodnotném debutu pro Atlantic Records – a přichází s řadou hitů, které zaznamenaly více než 500 milionů zhlédnutí, včetně neodolatelně energické skladby „Acapulco“, RIAA platinou ověnčené „Take You Dancing“ a 3x platinou ověnčeného hitparádového hitu Jawsh 685 x Jason Derulo „Savage Love (Laxed – Siren Beat)“.

Posledně jmenovaná skladba – a její oficiální remix od BTS – se po svém příchodu v roce 2020 stala nezastavitelnou mezinárodní senzací, když se dostala na první místo v žebříčku Billboard „Hot 100“ a také na vrcholy hitparád v dalších 16 zemích po celém světě.

Derulo je skutečně mnohostranný tvůrce, prosadil se také jako herec a podnikatel, investoval do podniků jako Catch L.A. a Rumble Boxing, stal se spolumajitelem vodky Bedlam, spustil podcast zaměřený na inovace a společně s Najafi Group a BodyBuilding.com vyvinul řadu doplňků stravy a fitness produktů.

Derulo navíc představil UZO Jasona Derula, nový strhující grafický román z nakladatelství Z2 Comics založený na postavě z TikToku vytvořené samotným umělcem. Vzhledem k tomu, že jeho příspěvek na TikToku pravidelně dosahuje více než 10 milionů zhlédnutí, Derulo poznamenává, že tato platforma zásadně změnila jeho vztah s fanoušky.

Derulo nyní patří mezi největší superhvězdy TikToku, v současné době je čtvrtým nejsledovanějším mužem na platformě pro sdílení videí a celkově jedenáctým největším účtem. Jeho už tak astronomická přítomnost na TikToku nadále denně roste, nyní se může pochlubit více než 56,9 milionu sledujících po celém světě a více než 1,2 miliardy lajků. Znovu získal titul krále TikToku a loni vydal letní hit „Slidin'“ s videoklipem TikTok s výzvou fanoušků k vlastnímu provedení elektrické skluzavky.

Event Details
 • Days
  Hours
  Min
  Sec
 • Start Date
  24. 3. 2024 20:00
 • Location
 • Category
 • Address
  Českomoravská 2345/17a, 190 00 Praha 9
Event Details
 • Days
  Hours
  Min
  Sec
 • Start Date
  24. 3. 2024 20:00
 • Location
 • Category
 • Address
  Českomoravská 2345/17a, 190 00 Praha 9
Latest Posts
Categories
 • Žádné rubriky