Loboda

Loboda 2024
14. 6. 2024 20:00 - 22:00 Fórum Karlín, Praha 8

LOBODA odehraje 14. června 2024 v Praze vzrušující hudební show. Zveme vás na koncert do Lucerna, Velký sál a užijte si zářivé a emotivní vystoupení popové hvězdy. LOBODA není jen hudba – je to zážitek, který vás vezme na emocionální cestu. Její tým spojuje nezapomenutelnou energii, úžasnou atmosféru a choreografii, která je prostě dechberoucí. Umělkyně během koncertu v Praze představí kombinaci svých nejlepších hitů s novými písněmi, které zahřejí u srdce!

Světlana Sergejevna Loboda, která se narodila 18. října 1982 v Kyjevě, je nejen popová ikona, ale také talentovaná skladatelka a hudební producentka. Po úspěchu ve skupině „VIA Gra“ zahájila LOBODA svou sólovou kariéru vydáním alb „You Will Not Forget“, „Ne Ma4o“ a „H2Lo“, která získala široké uznání jak od kritiků, tak fanoušků.

Její koncerty jsou mimořádné události – plné nadšení, dynamiky a emocí. Umělkyně je vítězkou mnoha hudebních cen, jako je „YUNA“, „Top Hit Music Awards“, „M1 Music Awards“ a neustále udivuje svým charismatem a talentem.

Zveme vás na koncert popové královny, který zůstane navždy ve vaší paměti! Připravte se na kouzelné chvíle a nezapomenutelnou hudební oslavu!

https://youtu.be/r6EJpQCFk3w

„Budu zpívat, protože hudba léčí.“ Ale hlavní věc je, že na chvíli uniknete z reality a ponoříte se do světa, ve kterém jsme jen vy a já, “poznamenává zpěvák.

Rezervujte si vstupenky na nejlepší místa, dokud jsou ještě v prodeji! Těšíme se na vás na koncertě v Praze!

Latest Posts
Categories
  • Žádné rubriky