Belinda Davids, Whitney Houston Tribute

„The Greatest Love of All“ – Whitney Houston Tribute s Belindou Davids v hlavní roli. Akce v Praze bude v Divadle Hybernia.

Dispozice sálu:

whitney houston tribute sal
https://youtu.be/Bfi6mmLQ9fQ

Dvouhodinová inscenace vás naplní radostí a nostalgií, protože vás čeká cesta přes největší hity Houston, včetně „I Will Always Love You“, „I Wanna Dance With Somebody“, „How Will I Know“, „One Moment in Time“, „I Have Nothing“, „Run to You“, „Didn’t We Almost Have It All“, „Greatest Love of All“, „I’m Every Woman“, „Queen of the Night“, „Exhale (Shoop Shoop)“, „Million Dollar Bill“ a další.

The Greatest Love of All již ohromil publikum ve Velké Británii, Evropě, na Středním východě, v Asii a JAR, Austrálii a Novém Zélandu a nadále shromažďuje skvělé recenze po celém světě. Je to speciální koncertní událost, která se stane jednou za život. Nenechte si ujít příležitost zažít to na vlastní kůži. S doprovodem živé kapely, doprovodných zpěváků a tanečníků s choreografií a navíc s nejmodernějšími technologiemi v oblasti zvuku, osvětlení, vidění a divadelních efektů, je to nádherně zpracovaná pocta jedné z nejlepších zpěvaček.

Čekáme na vás na skvělém koncertu v Praze!

Event Details
Photos
Event Details
Latest Posts
Categories
  • Žádné rubriky